Pädevustunnistused

EJKÜ on väljastanud järgmised pädevustunnistused

Tehnilise järelevaataja pädevustunnistuse omanikud

Tehnilise järelevaataja koolitusel 20.05.2021 pädevustunnistuse saanud isikud

 

Tunnistuse number Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ370 20.05.2021 Priit Tiit Adven Eesti AS
TJ371 20.05.2021 Sten Kaskema Adven Eesti AS
TJ372 20.05.2021 Siim Toming Adven Eesti AS
TJ373 20.05.2021 Aivar Jänessoo Elva Soojus OÜ
TJ374 20.05.2021 Oliver Siitam Merko Ehitus Eesti AS
TJ375 20.05.2021 Andrei Hrapatš Magma AS
TJ376 20.05.2021 Dmitri Anikin Magma AS
TJ377 20.05.2021 Olja Markova Magma AS
TJ378 20.05.2021 Mihhail Fjodorov Magma AS
TJ379 20.05.2021 Juhan Papagoi AS Utilitas Tallinn
TJ380 20.05.2021 Ergo Pärnits AS Utilitas Tallinn
TJ381 20.05.2021 Tanel Kirs AS Utilitas Tallinn
TJ382 20.05.2021 Jelena Sitnik AS Utilitas Tallinn
TJ383 20.05.2021 Anton Rohusalu AS Utilitas Tallinn
TJ384 20.05.2021 Juliana Novaševskaja AS Utilitas Tallinn
TJ385 20.05.2021 IGOR HALIN RIA STANTEKS OÜ
TJ386 20.05.2021 Mikk Prätz HeatConsult OÜ
TJ387 20.05.2021 Tanel Veske HeatConsult OÜ
TJ388 20.05.2021 Aleksandr Ledvanov HeatConsult OÜ
TJ389 20.05.2021 Jalmar Mäe HeatConsult OÜ
TJ390 20.05.2021 Kaspar Kasepõld HeatConsult OÜ
TJ391 20.05.2021 Svetlana Šibetski Palspluss OÜ
TJ392 20.05.2021 Urmo Kallissaar Ertec OÜ
TJ393 20.05.2021 Tõnu Kasikov Ösel Consulting OÜ
TJ394 20.05.2021 Marek Karja ICEconsult OÜ
TJ395 20.05.2021 Raido Valgenberg ICEconsult OÜ
TJ396 20.05.2021 Hardi Joonsaar Fortum Eesti AS
TJ397 20.05.2021 Natalja Kovtunova K-Projekt AS
TJ398 20.05.2021 Irina Švedova K-Projekt AS
TJ399 20.05.2021 Priit Annusver K-Projekt AS
TJ400 20.05.2021 Timur Kulakov Eraisik
TJ401 20.05.2021 Ivar Vilop Veisar OÜ
TJ402 20.05.2021 Peeter Soovik Uponor Eesti OÜ

Tehnilise järelevaataja koolitusel 28.05.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ363 28.05.2019    Urmas Ebruk    Keskkonnaprojekt OÜ
TJ364 28.05.2019    Elvar Alasi    Kyte.ee OÜ
TJ365 28.05.2019    Erik Põlluveer    Utilitas Tallinn AS
TJ366 28.05.2019    Pavel Judin    Magma AS
TJ367 28.05.2019    Urmas Nulk    Vexve Oy
TJ368 28.05.2019    Aaro Kruve    Hanken OÜ
TJ369 28.05.2019    Aleksander Kuruson    Järvakandi Soojus OÜ

Tehnilise järelevaataja koolitusel 19.03.2019 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ344 20.03.2019    Jaanek Liiv    Metrx OÜ
TJ345 20.03.2019    Rait Roseniit    Santeks Infra OÜ
TJ346 20.03.2019    Janno Abel    Hardegal OÜ
TJ347 20.03.2019    Svetlana Belokopytova    Magma AS
TJ348 20.03.2019    Janely Rohumägi    Termopilt OÜ
TJ349 20.03.2019    Juri Jefremov    KE Infra AS
TJ350 20.03.2019    Sergei Korobov    KE Infra AS
TJ351 20.03.2019    Robert Jürisson    KE Infra AS
TJ352 20.03.2019    Meelis Ilp    Fortum Eesti AS
TJ353 20.03.2019    Sander Orasi    Utilitas Tallinna Elektrijaam OÜ
TJ354 20.03.2019    Indrek Laaneveer    Velko AV OÜ
TJ355 20.03.2019    Alari Tõnissoo    SW Energia OÜ
TJ356 20.03.2019    Janek Sarv    SW Energia OÜ
TJ357 20.03.2019    Kermo Koort    SW Energia OÜ
TJ358 20.03.2019    Tarmo Põldis    Adven Eesti AS
TJ359 20.03.2019    Marko Kondas    Adven Eesti AS
TJ360 20.03.2019    Andrei Siljutin    Adven Eesti AS
TJ361 20.03.2019    Kasper Valliste    Adven Eesti AS
TJ362 20.03.2019    Siim Suits    Tarindiprof OÜ

Tehnilise järelevaataja koolitusel 15.05.2018 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ336 16.05.2018  Tiit Taimistu  Eneko IB OÜ
TJ337 16.05.2018  Aleksei Homenski  Ehitusfirma SMT OÜ
TJ338 16.05.2018  Aleksandr Skrebunov  Ehitusfirma SMT OÜ
TJ339 16.05.2018  Tanel Vanaveski  Sanserv OÜ
TJ340 16.05.2018  Märt Kuvvas  Magma AS
TJ341 16.05.2018  Oleg Jefimenko  Magma AS
TJ342 16.05.2018  Mathias Põlluveer  Adven Eesti AS
TJ343 16.05.2018  Heiki Rannas  Põrguvälja Soojus OÜ

Tehnilise järelevaataja koolitusel 07.11.2017 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ323 08.11.2017 Kaupo Reinvee Ehitusagentuur OÜ
TJ324 08.11.2017 Hannes Jürivete Soojatooja OÜ
TJ325 08.11.2017 Aleksandr Blinohvatov Algera Infra OÜ
TJ326 08.11.2017 Tarvo Sarapuu Metrx OÜ
TJ327 08.11.2017 Vladimir Marchenko Magma AS
TJ328 08.11.2017 Artur Klimson Rakvere Soojus AS
TJ329 08.11.2017 Kaspar Tennokese Sweco EST OÜ
TJ330 08.11.2017 Tõnu Vürmer Sweco EST OÜ
TJ331 08.11.2017 Pavel Bogdanov Märja Monte OÜ
TJ332 08.11.2017 Aivar Krüger Nordecon AS
TJ333 08.11.2017 Ülo Stallmeister Nordecon AS
TJ334 08.11.2017 Hendrik Mikk Keskkonnaprojekt OÜ
TJ335 08.11.2017 Taisto Markus Keskkonnaprojekt OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 11.04.2017 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ317 11.04.2017 Robert Raag Scanweld AS
TJ318 11.04.2017 Janar Muhhin KE Infra AS
TJ319 11.04.2017 Georgi Amelin KE Infra AS
TJ320 11.04.2017 Rainer Reinberk Futex Grupp OÜ
TJ321 11.04.2017 Tahor Tamm Adven eesti AS
TJ322 11.04.2017 Raimo Urgard Utilitas Tallinn AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 06.12.2016 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ304 06.12.2016 Harri Vihalemm  Korbovek OÜ
TJ305 06.12.2016 Andrus Reier  Esro AS
TJ306 06.12.2016 Rivo Nõmmistu  TS Energia OÜ
TJ307 06.12.2016  Mati Eelmäe  Põlva Soojus AS
TJ308 06.12.2016  Ija Ivanova  Sillamäe SEJ AS
TJ309 06.12.2016  Marina Vaino  Magma AS
TJ310 06.12.2016 Urbo Riivald  Magma AS
TJ311 06.12.2016  Maksim Ivanov  Magma AS
TJ312 06.12.2016 Mati Kütt  FIE
TJ313 06.12.2016 Jaanus Kukk Nordecon AS
TJ314 06.12.2016 Rene Kaasik  Nordecon AS
TJ315 06.12.2016 Madis Rosenthal  Adven Eesti AS
TJ316 06.12.2016 Virgo Savila Infragate Eesti AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 10.03.2016 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ297 11.03.2016 Enno Tammekivi FIE Enno Tammekivi
TJ298 11.03.2016 Kirill Saksen Sanserv AS
TJ299 11.03.2016 Tõnu Steinberg Sanserv AS
TJ300 11.03.2016 Hedi Jaup Scanweld AS
TJ301 11.03.2016 Maksim Andrijaškin Tallinna Küte AS
TJ302 11.03.2016 Mati Laur Danpower Eesti AS
TJ303 11.03.2016 Juhan Aguraiuja Danpower Eesti AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 12.05.2015 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ291 13.05.2015 Kristjan Kilter KVL Tehnika OÜ
TJ292 13.05.2015 Taavi Telgma Merko Ehitus Eesti AS
TJ293 13.05.2015 Ruslan Jakimov Megido OÜ
TJ294 13.05.2015 Danil Pavljutsenko Megido OÜ
TJ295 13.05.2015 Ain Banhard Danpower Eesti AS
TJ296 13.05.2015 Leo Rahu Merko Infra AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 15.10.2014 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ285 15.10.2014 Rudolf Selge Küte ja Ehitus AS
TJ286 15.10.2014 Sergei Lihtsa Küte ja Ehitus AS
TJ287 15.10.2014 Rein Semmel Rakvere Soojus AS
TJ288 15.10.2014 Pavel Tammi Fortum Eesti AS
TJ289 15.10.2014 Ragnar Eerik Puiga Soojus OÜ
TJ290 15.10.2014 Jevgeni Remmet Taskar OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.05.2014 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ277 14.05.2014 Kasper Kägo Allik-Trans OÜ
TJ278 14.05.2014 Enn Läänemets Telora-E AS
TJ279 14.05.2014 Jaan Rooma Telora-E AS
TJ280 14.05.2014 Alar Pajusalu Esro AS
TJ281 14.05.2014 Tanel Rugam Adven Eesti AS
TJ282 14.05.2014 Janar Väär VIP Soojus OÜ
TJ283 14.05.2014 Pavel Petrov Magma AS
TJ284 14.05.2014 Rein Seppel Uponor Intra AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 8.10.2013 pädevustunnituse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ269 9.10.2013    Boriss Grachev     Magma AS
TJ270 9.10.2013    Margus Maripuu     Infragate Eesti AS
TJ271 9.10.2013    Kristi Nakkurt     Gaisa OÜ
TJ272 9.10.2013    Hannes Puusepp     Fortum Eesti AS
TJ273 9.10.2013    Raigo Vihalem     Areston OÜ
TJ274 9.10.2013    Priit Paalo     Tareke Projekt OÜ
TJ275 9.10.2013    Ilja Oja     Küte ja Ehitus AS
TJ276 9.10.2013    Erik Põlluveer     Tallinna Küte AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 27.02.2013 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ263 28.02.2013   Alvar Nurm   Harjase OÜ
TJ264 28.02.2013   Aleksei Vastel   Magma AS
TJ265 28.02.2013   Aleksander Nikolajev   Magma AS
TJ266 28.02.2013   Vladimir Hilkov   Novaproff OÜ
TJ267 28.02.2013   Heiki Pau   EG Ehitus AS
TJ268 28.02.2013   Mihhail Poolak   Fortum Eesti AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.11.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ253 14.11.2012    Jaak Kimmel    Adven Eesti AS
TJ254 14.11.2012    Sven Trofimov    Doran OÜ
TJ255 14.11.2012    Maksim Issajev    Magma AS
TJ256 14.11.2012    Jürgen Klooren    Nordecon AS
TJ257 14.11.2012    Kai Nigul    Vealeidja OÜ
TJ258 14.11.2012    Anti Noor    Vealeidja OÜ
TJ259 14.11.2012    Ants Sibolt    Vealeidja OÜ
TJ260 14.11.2012    Andrei Koval    Wetorex OÜ
TJ261 14.11.2012    Aleksei Tištšenkov    Donates OÜ
TJ262 14.11.2012    Raivo Jürimäe    Raivo Remont OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 15.05.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ245 16.05.2012    Aleksander Mäus     Küte ja Ehitus AS
TJ246 16.05.2012    Joosep Vähi     Küte ja Ehitus AS
TJ247 16.05.2012    Aleksei Švõrov     Küte ja Ehitus AS
TJ248 16.05.2012    Sten Kaber     Tartal Grupp OÜ
TJ249 16.05.2012    Vitali Atjunkin     Baltimir Group OÜ
TJ250 16.05.2012    Veiko Aasmaa     Wetorex OÜ
TJ251 16.05.2012    Sven Küün     Infragate Eesti AS
TJ252 16.05.2012    Aleksandr Korobov     Magma AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.03.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ229 14.03.2012    Priidu Pitk    ICT Projekt OÜ
TJ230 14.03.2012    Mareck Pukk    Hensel Grupp OÜ
TJ231 14.03.2012    Jasper Kalavus    Keskkonnaprojekt OÜ
TJ232 14.03.2012    Toomas Toimetaja    Scanweld AS
TJ233 14.03.2012    Vambo Kullerkann    Eraküte AS
TJ234 14.03.2012    Vello Raudla    Entek AS
TJ235 14.03.2012    Jevgeni Tumma    Magma AS
TJ236 14.03.2012    Indrek Bartels    Tallinna Küte AS
TJ237 14.03.2012    Jelena Sitnik    Tallinna Küte AS
TJ238 14.03.2012    Stanislav Novikov    Tallinna Küte AS
TJ239 14.03.2012    Anton Rohusalu    Tallinna Küte AS
TJ240 14.03.2012    Hanno Vares    Telora-E AS
TJ241 14.03.2012    Toomas Rumberg    Telora-E AS
TJ242 14.03.2012    Einar Mitt    Telora-E AS
TJ243 14.03.2012    Mati Tomp    Termocom OÜ
TJ244 14.03.2012    Peeter Raantse    Atlas Ehituse OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 19.10.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ219 20.10.2011    Kaido Kivistik    Allik-Trans OÜ
TJ220 20.10.2011    Arne Kööbi    Vealeidja OÜ
TJ221 20.10.2011    August Bõstrov    Vealeidja OÜ
TJ222 20.10.2011    Olly Orin    Telora-E AS
TJ223 20.10.2011    Veiko Vainola    Küttemaailm OÜ
TJ224 20.10.2011    Sergei Kulikov    VKG Energia OÜ
TJ225 20.10.2011    Andres Veske    VKG Energia OÜ
TJ226 20.10.2011    Raivo Raap    Viru RMT OÜ
TJ227 20.10.2011    Tarmo Tera    Astlanda Ehitus OÜ
TJ228 20.10.2011    Tarmo Saarts    SW Energia OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 10.05.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ209 11.05.2011    Jüri Org    Jyrr Invest OÜ
TJ210 11.05.2011    Viljar Kapp    Tartal Grupp OÜ
TJ211 11.05.2011    Margus Kaasik    Tartal Grupp OÜ
TJ212 11.05.2011    Enno Arulaid    EG Ehitus AS
TJ213 11.05.2011    Taivo Käo    EG Ehitus AS
TJ214 11.05.2011    Roman Jotautas    Sovrex Grupp OÜ
TJ215 11.05.2011    Gunnar Kaldmaa    Kadrina Soojus AS
TJ216 11.05.2011    Gustav Nõmm    Vallikraavi Kinnisvara AS
TJ217 11.05.2011    Urmas Raag    Äärejuht OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 29.03.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ197 30.03.2011    Valmar Kütt    Küte ja Ehitus AS
TJ198 30.03.2011    Valeeri Talsi    Küte ja Ehitus AS
TJ199 30.03.2011    Marko Kauber    Küte ja Ehitus AS
TJ200 30.03.2011    Marko Ründva    Küte ja Ehitus AS
TJ201 30.03.2011    Ragnar Leppik    Küte ja Ehitus AS
TJ202 30.03.2011    Viktor Tverdovski    Nonius SV OÜ
TJ203 30.03.2011    Mihhail Tšjornõi    Veskangas OÜ
TJ204 30.03.2011    Kalle Küngas    Kuusalu Soojus OÜ
TJ205 30.03.2011    Tarmo Mäeküla    Infragate Eesti AS
TJ206  30.03.2011    Valter Banhard    Võru Soojus AS
TJ207  30.03.2011    Valeri Vaselenko    VV Soojus OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 07.12.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ193 8.12.2010    Henri Vaikmäe    Mikriveski OÜ
TJ194 8.12.2010    Toomas Kliimask    Astlanda Ehitus OÜ
TJ195 8.12.2010    Roland Vaikmäe    Astlanda Ehitus OÜ
TJ196 8.12.2010    Riho Ots    Astlanda Ehitus OÜ
TJ208 8.12.2010    Olaf Saar    TLR Services OÜ
TJ218 8.12.2010    Tiit Rahkema    TLR Services OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 06.10.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ182 7.10.2010    Lauri Linnus    Keskkonnaprojekt OÜ
TJ183 7.10.2010    Arvo Kandla    Termopilt OÜ
TJ184 7.10.2010    Urmas Jool    EG Ehitus AS
TJ185 7.10.2010    Vita Moissejenko    EG Ehitus AS
TJ186 7.10.2010    Pille Kaasan    Telora-E AS
TJ187 7.10.2010    Jevgeni Pšenitšnõi    Skanska EMV AS
TJ188 7.10.2010    Jüri Soilts    Saku Maja AS
TJ189 7.10.2010    Vitali Mihhailov    Runa OÜ
TJ190 7.10.2010    Andrei Lipp    Magma AS
TJ191  07.10.2010    Artur Kravtšenko    Magma AS
TJ192  07.10.2010    Ivan Snežko    Magma AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 06.04.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ175 6.04.2010    Veiko Aava    Amaks AS
TJ176 6.04.2010    Peeter Malla    Scanweld Trassid OÜ
TJ177 6.04.2010    Olari Randmäe    Küte ja Ehitus AS
TJ178 6.04.2010    Kalmar Kramp    Infragate Eesti AS
TJ179 6.04.2010    Mart Rahuoja    Küte ja Ehitus AS
TJ180 6.04.2010    Einar Luiga    Küttemaailm OÜ
TJ181 6.04.2010    Toomas Tutt    EL Konsult OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.02.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ165 10.02.2010    Ainar Aas    AAS Sanitaartehnika OÜ
TJ166 10.02.2010    Aleksei Boykov    Hege Torutööd OÜ
TJ167 10.02.2010    Anton Simagin    Tallinna Küte AS
TJ168 10.02.2010    Ergo Rästas    GS Temo OÜ
TJ169 10.02.2010    Kalev Toru    Pogi OÜ
TJ170 10.02.2010    Konstantin Sidoruk    EG Ehitus AS
TJ171 10.02.2010    Meelis Anton    EG Ehitus AS
TJ172 10.02.2010    Tõnu Tamm    Tallinna Küte AS
TJ173 10.02.2010    Ülar Roose    Tartu Keskkatlamaja AS
TJ174  10.02.2010    Jaak Ritso    Viimsi Keevitus AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 11.06.2009 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ156 15.06.2009    Elmar Ratasepp    Tallinna Linnaehituse AS
TJ157 15.06.2009    Tõnu Kasikov    Vealeidja OÜ
TJ158 15.06.2009    Kalle Pint    JB K.Pint OÜ
TJ159 15.06.2009    Dmitri Švõrov    Küte ja Ehitus AS
TJ160 15.06.2009    Einar Laane    Napal AS
TJ161 15.06.2009    Arne Jänessoo    Elva Soojus OÜ
TJ162 15.06.2009    Märt Falk    FIE Märt Falk
TJ163 15.06.2009    Aivar Koppel    Saku MajaAS
TJ164 15.06.2009    Juri Frorip    Märja Monte OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 21.10.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ154 21.10.2008    Urmas Mets    Botex Invest OÜ
TJ155 21.10.2008    Aleksandr Košelev    Botex Invest OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.10.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ153 9.10.2008    Andres Pärn    Amaks AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 19.02.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ144 21.02.2008    Aleksander Kuruson    Järvakandi Soojus OÜ
TJ145 21.02.2008    Rannar Raantse    Soojamajanduse OÜ
TJ146 21.02.2008    Endel Varik    Eraküte AS
TJ147 21.02.2008    Jaanus Vend    Eraküte AS
TJ148 21.02.2008    Anatoli Litvinov    Magma AS
TJ149 21.02.2008    Rein Kuuse    Fortum Termest AS
TJ150 21.02.2008    Juri Antonenko    Fortum Termest AS
TJ151 21.02.2008    Petr Mikhaylovskiy    Fortum Termest AS
TJ152 21.02.2008    Mikk Mehilane    Märja Monte OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.10.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ136 12.10.2007    Ivo Laager     Fortum Termest AS
TJ137 12.10.2007    Jaan Tiedemann     Fortum Termest AS
TJ138 12.10.2007    Aare Jalajas     Fortum Termest AS
TJ139 12.10.2007    Alar Sepper     Fortum Termest AS
TJ140 12.10.2007    Ain Sagim     Elveso AS
TJ141 12.10.2007    Jaak Sepp     Eraküte AS
TJ142 12.10.2007    Urmas Raudsepp     Water Ser AS
TJ143 12.10.2007    Dmitri Bizjukov     Tallinna Küte AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 17.04.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ129 27.04.2007    Mihhail Pestrikov    Consumat OÜ
TJ130 27.04.2007    Urmas Toomsoo    Avoterm OÜ
TJ131 27.04.2007    Priit Kask    Avoterm OÜ
TJ133 27.04.2007    Viktor Švarõgin    Alfatom Ehitus AS
TJ134 27.04.2007    Roman Halin    Santeks-I OÜ
TJ135 27.04.2007    Gennadi Sõšov   Virumaa Trassid OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.02.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ112 16.02.2007    Jevgeni Tšernomorov    Magma AS
TJ113 16.02.2007    Dmitri Ivanov    Eraküte AS
TJ114 16.02.2007    Vitali Erenberg    Amaks AS
TJ155 16.02.2007    Valeri Tšernomorov    Magma AS
TJ116 16.02.2007    Andrei Pavlov    Magma AS
TJ117 16.02.2007    Aivar Tensbek    Termiks Grupp OÜ
TJ118 16.02.2007    Ahti Polt    Elveso AS
TJ119 16.02.2007    Leho Lindmaa    Järvakandi Soojus OÜ
TJ120 16.02.2007    Eduard Tšerkassov    Holliger Grupp AS
TJ121  16.02.2007    Indrek Hagu    Tartu Keskkatlamaja AS
TJ122  16.02.2007    Tõnu Sild    Penelope OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 18.05.2006 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ105 19.05.2006    Olev Horm     Uuemõisa Teenus
TJ106 19.05.2006    Raul Elstrok     Basic Pipe Systems OÜ
TJ107 19.05.2006    Andrus Suurmann     Küte ja Ehitus AS
TJ108 19.05.2006    Valdo Kommer     Fortum Termest AS
TJ109 19.05.2006    Jaanus Rätsep     Meriteh.Ehitus OÜ
TJ110 19.05.2006    Kalle Kabanen     ICT Projekt OÜ
TJ111 19.05.2006   Ago Prins     Hensel Grupp OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.03.2006 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ92 29.06.2005    Jaan Muru     Fortum Termest AS
TJ93 10.03.2006    Mati Rähni     Fortum Termest AS
TJ94 10.03.2006    Alar Sepper     Fortum Termest AS
TJ95 10.03.2006    Ivar Pahka     Amaks AS
TJ96 10.03.2006    Aivo Peek     Esro AS
TJ97 10.03.2006    Raimo Rebo     Fortum Termest AS
TJ98 10.03.2006    Rein Kuuse     Fortum Termest AS
TJ99 10.03.2006    Andres Taalkis     Väätsa Soojus AS
TJ100 10.03.2006    Dmitri Vostrilov     Tallinna Küte AS
TJ101 10.03.2006    Oleg Malinov     Tallinna Küte AS
TJ102 10.03.2006    Jako Reinaste     Tallinna Küte AS
TJ103 10.03.2006    Valeri Jakjan     Tallinna Küte AS
TJ104 10.03.2006    Andrei Mjagkov     Tallinna Küte AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 30.04.2003 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ86 5.05.2003    Kaupo Otstavel     Hensel Grupp OÜ
TJ87 8.05.2003    Alar Sepper     Fortum Termest AS
TJ88 8.05.2003    Igor Orav     Magma AS
TJ89 8.05.2003    Vladimir Ruus     GS Temo OÜ
TJ90 8.05.2003    Heino Peet     Valga Soojus AS
TJ91 8.05.2003    Indur-Toomas Talkop     Saku Maja AS

Jätkutööde teostaja pädevustunnistuse omanikud

Jätkutööde teostaja koolitusel 29.04.2021 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse number Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT362 06.05.2021 Jaan Kuvvas Metrx OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 16.04.2021 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse number Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT361 06.05.2021 Risto Õismets Hensel Grupp OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 30.10.2020 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT359 30.10.2020 Kristo Viljat Metrx OÜ
JT360 30.10.2020 Kris Augla Metrx OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 05.08.2020 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT355 06.08.2020 Ivan Neproš Aksaider OÜ
JT356 06.08.2020 Deniss Neproš Aksaider OÜ
JT357 06.08.2020 Petro Tymchuk Aksaider OÜ
JT358 06.08.2020 Maksim Mihhailov WDS Welding OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 06.05.2020 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT351 11.05.2020 Artur Shyian TREV-2 Grupp AS
JT352 11.05.2020 Oskar Pürg TREV-2 Grupp AS
JT353 11.05.2020 Sergei Gontzjakov TREV-2 Grupp AS
JT354 10.05.2020 Sulev Tammel Ehitusspetsialist OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 13.02.2020 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT349 14.02.2020 Meelis Mägi Foolix OÜ
JT350 14.02.2020 Stiven Schasmin Foolix OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 19.09.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT347 24.09.2019 Deniss Artamonov Gaasitööde OÜ
JT348 30.09.2019 Roman Pankovski Novaproff OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 05.07.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT345 21.08.2019 Madis Lapp Janari Rakennus OY
JT346 21.08.2019 Ardo Atka Janari Rakennus OY
Jätkutööde teostaja koolitusel 04.06.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT336 10.06.2019 Jaan Svipovitš EDES Ehitus OÜ
JT337 10.06.2019 Dmitri Lazarev EDES Ehitus OÜ
JT338 18.06.2019 Ilja Vilde Viru RMT OÜ
JT339 18.06.2019 Evgeny Kostin Viru RMT OÜ
JT340 18.06.2019 Vjatšeslav Gerassimtšuk Viru RMT OÜ
JT341 18.06.2019 Alexey Stepanovitch Viru RMT OÜ
JT342 18.06.2019 Artjom Morozenko Viru RMT OÜ
JT343 18.06.2019 Gennady Bukov Viru RMT OÜ
JT344 18.06.2019 Maksim Smoljak Viru RMT OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 21.-22.05.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT310 23.05.2019 Taavi Dreger Hanken OÜ
JT311 23.05.2019 Ain Banhard Praavitus OÜ
JT312 23.05.2019 Kert Bahmatšev Praavitus OÜ
JT313 23.05.2019 Kalmer Klaus Praavitus OÜ
JT314 23.05.2019 Ain Umber Kuressaare Soojus AS
JT315 23.05.2019 Maksim Maslakov TREV-2 Grupp AS
JT316 23.05.2019 Viktor Niestierov TREV-2 Grupp AS
JT317 23.05.2019 Ivan Tolstopjatov TREV-2 Grupp AS
JT318 23.05.2019 Tahor Tamm Adven Eesti AS
JT319 23.05.2019 Kasper Valliste Adven Eesti AS
JT320 23.05.2019 Minlefidais Fazliev Adven Eesti AS
JT321 23.05.2019 Tarmo Põldis Adven Eesti AS
JT322 23.05.2019 Rauno Sild Hensel Grupp OÜ
JT323 23.05.2019 Erki Orlovski Hensel Grupp OÜ
JT324 23.05.2019 Aare Orlovski Hensel Grupp OÜ
JT325 23.05.2019 Indrek Leiter Product OÜ
JT326 23.05.2019 Hardi Kassmann Product OÜ
JT327 23.05.2019 Valeri Šipov KE Infra AS
JT328 23.05.2019 Artur Škavronski KE Infra AS
JT329 23.05.2019 Roman Artshebashev Elteks Ehitus OÜ
JT330 23.05.2019 igor Nikolajev Elteks Ehitus OÜ
JT331 23.05.2019 Aigars Cišs Baltgas Serviss SIA
JT332 23.05.2019 Juris Terentjevs Baltgas Serviss SIA
JT333 23.05.2019 Siim Rohtla Metrx OÜ
JT334 23.05.2019 Aleksander Kuruson Järvakandi Soojus OÜ
JT335 23.05.2019 Riigo Raadik Järvakandi Soojus OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 30.04.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT307  02.05.2019 Denis Duškin Stroicom OÜ
JT308  02.05.2019 Viktor Atamanchuk Stroicom OÜ
JT309  02.05.2019 Yurii Petrenko Stroicom OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 26.04.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT305  02.05.2019 Aleksandr Korobov TREV-2 Grupp AS
JT306  02.05.2019 Andres Pürg TREV-2 Grupp AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 15.03.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT299  18.03.2019  Kaido Oden  EG Ehitus AS
JT300  18.03.2019  Veiko Jõemets  EG Ehitus AS
JT301  18.03.2019  Andrey Fonchikov  EG Ehitus AS
JT302  18.03.2019  Deniss Bondar  EG Ehitus AS
JT303  18.03.2019  Andrei Mihol  EG Ehitus AS
JT304  18.03.2019  Aleksandr Holjva  EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 01.02.2019 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT298 04.02. 2019 Jaanek Liiv Metrx OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 7.12.2018 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT297 10.12. 2018 Toomas Toimetaja TREV-2 Grupp AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 28.06.2018 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT295 02.07 2018 Oliver Päll Metrx OÜ
JT296 02.07 2018 Siim Haljasmäe Metrx OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 29.-30.05.2018 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT280  30.05 2018  Igor Andilevko  Magma AS
JT281  30.05 2018  Heiki Holmberg  Sanserv OÜ
JT282  30.05 2018  Jorma Jürimäe  Raivo Remont OÜ
JT283  30.05 2018  Toomas Tiits  Raivo Remont OÜ
JT284  30.05 2018  Victor Khokhlov  Welding&Montage OÜ
JT285  30.05 2018  Arved Härma  Tartal Grupp OÜ
JT286  30.05 2018  Sergei Balan  Algera Infra OÜ
JT287  30.05 2018  Pavlo Gordijuk  Algera Infra OÜ
JT288  30.05 2018  Aleksei Bota  Elteks Ehitus OÜ
JT289  30.05 2018  Gari Jermaljonok  Ehitusfirma SMT OÜ
JT290  30.05 2018  Oleg Zenjov  Ehitusfirma SMT OÜ
JT291  30.05 2018  Anatoli Smorževski  Viru RMT OÜ
JT292  30.05 2018  Dmitri Stefani  Viru RMT OÜ
JT293  30.05 2018  Aleksei Kondrat  KE Infra AS
JT294  30.05 2018  Aleksandr Kondrat  KE Infra AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 28.08.;04.09.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT274 06.09.2017 Hanno Purre Uponor Infra OÜ
JT275 06.09.2017 Toomas Buht Mestre OÜ
JT276 06.09.2017 Marek Kobolev Mestre OÜ
JT277 06.09.2017 Rivo Perm Mestre OÜ
JT278 06.09.2017 Henry Kiisel Mestre OÜ
JT279 06.09.2017 Andrei Salamatov Mestre OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 31.08.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT271 01.09.2017 Vjatseslav Dudarev Lovak OÜ
JT272 01.09.2017 Kirill Hruškov Lovak OÜ
JT273 01.09.2017 Jan Rjukin Lovak OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 9.06.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT269 15.06.2017 Tarvo Sarapuu Metrx OÜ
JT270 15.06.2017 Jaak Normet Metrx OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 1.06.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT265 02.06.2017 Aleksei Krivonogov Lovak OÜ
JT266 02.06.2017 Maksim Janovski Lovak OÜ
JT267 02.06.2017 Andrei Koval Lovak OÜ
JT268 02.06.2017 Aleksei Harkin EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 1.-2.09.2016 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT260 06.09.2016 Märt Kuvvas KVL Tehnika OÜ
JT261 06.09.2016 Marek Lapp KVL Tehnika OÜ
JT262 06.09.2016 Kristo Koss KVL Tehnika OÜ
JT263 06.09.2016 Andrei Prigoda Megido OÜ
JT264 06.09.2016 Oleg Gussev Megido OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 13.07.2016 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT258 27.07.2016 Taisto Vao Kateras OÜ
JT259 27.07.2016 Martin Haljasmäe Kateras OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 12.-13.05.2016 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT249 13.05.2016 Marko Kondas Adven Eesti AS
JT250 13.05.2016 Boriss Rubtšenko Adven Eesti AS
JT251 13.05.2016 Vladimir Kuusik KE Infra AS
JT252 13.05.2016 Aleksei Grigorjev VKG Soojus AS
JT253 13.05.2016 Vadim Velter VKG Soojus AS
JT254 13.05.2016 Igor Sobolev Magma AS
JT255 13.05.2016 Anton Grachev Magma AS
JT256 13.05.2016 Ruben Danilenko Magma AS
JT257 13.05.2016 Stanislav Dobronravov Magma AS

Jätkutööde teostaja koolitusel 22.09.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT246 15.10.2015 Anatoli Mihhailov RIA Stanteks OÜ
JT247 15.10.2015 Pavel Zubkov RIA Stanteks OÜ
JT248 15.10.2015 Ardo Posti Tartal Grupp OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 02.09.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT243 03.09.2015 Ülo Viilop KVL Tehnika OÜ
JT244 03.09.2015 Arne Sahkur KVL Tehnika OÜ
JT245 03.09.2015 Carl Alas KVL Tehnika OÜ

Jätkutööde teostaja koolitusel 28.07.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT241 29.07.2015 Ruslan Dzanajev Abaza OÜ
JT242 29.07.2015 Inal Dzanajev Abaza OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 30.04.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT239 30.04.2015 Teet Lelov Allik-Trans OÜ
JT240 30.04.2015 Elmar Järvemets Allik-Trans OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 29.09.2014 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT237 29.09.2014 Erki Järna 3D Infra OÜ
JT238 29.09.2014 Rannar Kaljumäe 3D Infra OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 28.08.2014 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT233 28.08.2014 Meelis Kartau Fimole OÜ
JT234 28.08.2014 Vambola Sabre Fimole OÜ
JT235 28.08.2014 Erik Lõhmuste Fimole OÜ
JT236 28.08.2014 Kristjan Kabanen Fimole OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 25.-26.02.2014 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT216 27.02.2014 Artjom Guguljan Paloma Consult OÜ
JT217 27.02.2014 Aleksei Galkin Paloma Consult OÜ
JT218 27.02.2014 Deniss Suhhodolov Paloma Consult OÜ
JT219 27.02.2014 Jevgeni Tverdovski Nonius SV OÜ
JT220 27.02.2014 Anatoli Vaider Sanserv OÜ
JT221 27.02.2014 Kirill Tokarev Sanserv OÜ
JT222 27.02.2014 Heiki Pau VIP Soojus OÜ
JT223 27.02.2014 Janar Väär VIP Soojus OÜ
JT224 27.02.2014 Alexey Nikandrov Magma AS
JT225 27.02.2014 Sergei Smelov Magma AS
JT226 27.02.2014 Vallo Lembit Kuressaare Soojus AS
JT227 27.02.2014 Arlis Petermann SV Torutööd OÜ
JT228 27.02.2014 Alar Pajusalu Esro AS
JT229 27.02.2014 Artur Klimson Rakvere Soojus AS
JT230 27.02.2014 Peeter Raantse Pipeline Constructions OÜ
JT231 27.02.2014 Juri Bojarintsev Küte ja Ehitus AS
JT232 27.02.2014 Rein Seppel Uponor Intra AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 29.-30.01.2014 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja Ettevõte
JT206 31.01.2014 Imre Tamm EG Ehitus AS
JT207 31.01.2014 Aivo Puik EG Ehitus AS
JT208 31.01.2014 Erko Roodes EG Ehitus AS
JT209 31.01.2014 Ilmar Topmann EG Ehitus AS
JT210 31.01.2014 Taivo Käo EG Ehitus AS
JT211 31.01.2014 Sillar Ojamets EG Ehitus AS
JT212 31.01.2014 Anto Põder EG Ehitus AS
JT213 31.01.2014 Anatoli Ryadnov EG Ehitus AS
JT214 31.01.2014 Anton Ryadnov EG Ehitus AS
JT215 31.01.2014 Meelis Anton EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 12.-13.08.2013 pädevustunnistuse saanud isikud:

nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT202 16.08.2013 Roman Korneejev EG Ehitus AS
JT203 16.08.2013 Dmitri Sorokin Stroicom OÜ
JT204 16.08.2013 Tiit Rahkema TLR Services OÜ
JT205 16.08.2013 Olaf Saar TLR Services OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 15.-16.05.2013 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT186 17.05.2013 Jevgeni Pšenitšnõi Skanska AS
JT187 17.05.2013 Vadim Harlašov Skanska AS
JT188 17.05.2013 Ilmar Hark Võru Soojus AS
JT189 17.05.2013 Jaanus Malõgin Võru Soojus AS
JT190 17.05.2013 Anton Fishkov Novaproff OÜ
JT191 17.05.2013 Pavel Losenkov Novaproff OÜ
JT192 17.05.2013 Sten Kaber Tartal Grupp OÜ
JT193 17.05.2013 Marko Heinsoo Tartal Grupp OÜ
JT194 17.05.2013 Andris Rohepuu Tartal Grupp OÜ
JT195 17.05.2013 Roman Galdin Hensel Grupp OÜ
JT196 17.05.2013 Mart Valgepea Hensel Grupp OÜ
JT197 17.05.2013 Aleksander Nikolajev Magma AS
JT198 17.05.2013 Alexey Ljubimov Magma AS
JT199 17.05.2013 Vadim Polyakov Magma AS
JT200 17.05.2013 Aleksandr Dmitrijev Pipeweld OÜ
JT201 17.05.2013 Mihhail Matjaš Pipeweld OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 26.-27.06.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT168 28.06.2012 Andrei Kabanen Märja Monte OÜ
JT169 28.06.2012 Siim Pille ICT Projekt OÜ
JT170 28.06.2012 Raini Okas ICT Projekt OÜ
JT171 28.06.2012 Andrey Komarov Küte ja Ehitus AS
JT172 28.06.2012 Argo Posti Tartal Grupp OÜ
JT173 28.06.2012 Roman Savin Viru RMT OÜ
JT174 28.06.2012 Alar Leis Viru RMT OÜ
JT175 28.06.2012 Valev Mee Viru RMT OÜ
JT176 28.06.2012 Kuldar Kangur Viru RMT OÜ
JT177 28.06.2012 Sergei Vorobjov Magma AS
JT178 28.06.2012 Sergei Loginov Magma AS
JT179 28.06.2012 Robert Lintin Magma AS
JT180 28.06.2012 Aleksandr Tetjuev Magma AS
JT181 28.06.2012 Aleksandr Krustein Magma AS
JT182 28.06.2012 Aleksander Kuruson Järvakandi Soojus OÜ
JT183 28.06.2012 Riigo Radik Järvakandi Soojus OÜ
JT184 28.06.2012 Ergo Rästas Ergomeeter OÜ
JT185 28.06.2012 Maido Püss Ergomeeter OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 25.-26.04.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT160 26.04.2012 Elvis Pürg Kolmtex OÜ
JT161 26.04.2012 Rivo Pettai Kolmtex OÜ
JT162 26.04.2012 Alar Jaanson Allik-Trans OÜ
JT163 26.04.2012 &Vladislav Turlo EG Ehitus AS
JT164 26.04.2012 Aleksei Maksimov EG Ehitus AS
JT165 26.04.2012 Aleksandr Kuzemko EG Ehitus AS
JT166 26.04.2012 Tarvo Sööt EG Ehitus AS
JT167 26.04.2012 Mihhail Aleksejev EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 07.-08.06.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT154 9.06.2011 Marek Kala Skanska EMV AS
JT155 9.06.2011 Janek Task Remondimees OÜ
JT156 9.06.2011 Sergei Gorskov Remondimees OÜ
JT157 9.06.2011 Rein Kevvai Tartal Grupp OÜ
JT158 9.06.2011 Rodion Meier Sovrex Grupp OÜ
JT159 9.06.2011 Vladimir Meier Sovrex Grupp OÜ
JT139 30.04.2008 Toomas Orav Hansagas OÜ
JT140 30.04.2008 Aleksander Nehhaenko Hansagas OÜ

 

 Jätkutööde teostaja koolitusel 06.-07.06.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT141 8.07.2010 Lauri Karlson Clic AS
JT142 8.07.2010 Taavi Jõgiso Clic AS
JT143 8.07.2010 Eero Brecher Clic AS
JT144 8.07.2010 Dmitri Jakovlev EG Ehituse AS
JT145 8.07.2010 Urmas Tamm EG Ehituse AS
JT146 8.07.2010 Vladimir Pavlov Magma AS
JT147 8.07.2010 Nikolai Golubev Magma AS
JT148 8.07.2010 Artur Morgunov Magma AS
JT149 8.07.2010 Vladimir Tšaikin Märja Monte OÜ
JT150 8.07.2010 Tõnu Saarmann RST Valga OÜ
JT151 8.07.2010 Ever Patlep RST Valga OÜ
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT138 14.05.2010 Tiit Palm Sanserv AS
JT137 30.07.2009 Arvo Velberg EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 27.-28.05.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT129 4.06.2008 Urmas Kaljuvee Santeh Ehituse OÜ
JT130 4.06.2008 Priit Kannela Santeh Ehituse OÜ
JT131 4.06.2008 Mart Muru Rakvere Soojus AS
JT132 4.06.2008 Alari Siirak SW Energia OÜ
JT133 4.06.2008 Heino Kesküla SW Energia OÜ
JT134 4.06.2008 Andres Soonik AS Kuressaare Soojus
JT135 4.06.2008 Sergei Pestrikov Consumat OÜ
JT136 4.06.2008 Vladimir Fjodorov Consumat OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 12.-13.06.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT113 22.06.2007 Maido Must EG Ehitus AS
JT114 22.06.2007 Arvo Velberg EG Ehitus AS
JT115 22.06.2007 Aleksandr Savekin Runa OÜ
JT116 22.06.2007 Enno Arulaid EG Ehitus AS
JT117 22.06.2007 Raimo Laukus Pogi OÜ
JT118 22.06.2007 Jura Ivanov Pogi OÜ
JT119 22.06.2007 Pavel Kapinski Magma AS
JT120 22.06.2007 Vjatšeslav Fjodorov Magma AS
JT121 22.06.2007 Indrek Pukk Hensel Grupp OÜ
JT122 22.06.2007 Margus Poolakese Penope OÜ
JT123 22.06.2007 Ivo Tasa Penope OÜ
JT124 22.06.2007 Nikolai Nagornõi Verx Rakvere OÜ
JT125 22.06.2007 Erich Tätte Scanweld Trassid OÜ
JT126 22.06.2007 Kaido Kivistik Allik-Trans OÜ
JT127 22.06.2007 Teet Lelov Allik-Trans OÜ
JT128 22.06.2007 Dmitri Penonie Runa OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 3.-5.05.2006 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT86 19.05.2006 Ruslan Kutselepa Sanserv AS
JT87 19.05.2006 Elmar Vanadžinš Veisari Soojus OÜ
JT88 19.05.2006 Imre Saal Amaks AS
JT89 19.05.2006 Koit Korbe Amaks AS
JT90 19.05.2006 Andrus Suurmann Küte ja Ehitus AS
JT91 19.05.2006 Märt Kobin Esro AS
JT92 19.05.2006 Erich Arak Esro AS
JT93 19.05.2006 Juri Grigorjev Eraküte AS
JT94 19.05.2006 Mati Rähni Fortum Termest AS
JT95 19.05.2006 Rein Kuuse Fortum Termest AS
JT96 19.05.2006 Raimo Rebo Fortum Termest AS
JT97 19.05.2006 Aleksandr Snežko Alial-i AS
JT98 19.05.2006 Juri Zahharov Tallinna Küte AS
JT99 19.05.2006 Juri Podfigurnõi Tallinna Küte AS
JT100 19.05.2006 Eero Rikkinen Hensel Grupp OÜ
JT101 19.05.2006 Viktor Samolainen Pärnu Soojus AS
JT102 19.05.2006 Sergei Anissimov Holliger Grupp AS
JT103 19.05.2006 Kaido Loddes Basic Pipe Systems OÜ
JT104 19.05.2006 Ingvar Kõrv Basic Pipe Systems OÜ
JT105 19.05.2006 Dmitri Vostrilov Tallinna Küte AS
JT106 19.05.2006 Aivar Tensbek Termiks Grupp OÜ
JT107 19.05.2006 Gunnar Pintsaar ICT Projekt OÜ
JT108 19.05.2006 Meelis Kartau ICT Projekt OÜ
JT109 19.05.2006 Andres Randmäe Küte ja Ehitus AS
JT110 19.05.2006 Aleksandr Dorofejev Küte ja Ehitus AS
JT111 19.05.2006 Aleksander Fokin Veisari Soojus OÜ
JT112 19.05.2006 Roman Djomin Hensel Grupp OÜ
Jätkutööde teostaja koolitusel 19. 03. 2003a pädevustunnistuse saanud isikud:
JT73 04.04.2003    Aare Rastvorov    Alial AS
JT74 04.04.2003    Oleg Gussev    Alial AS
JT75 04.04.2003    Eduard Golovatš    Alial AS
JT76 04.04.2003    Juri Zahharov    Tallinna Küte AS
JT77 04.04.2003    Juri Podfigurnõi    Tallinna Küte AS
JT78 04.04.2003    Vjatšeslav Rustonovitš    Tasla OÜ
JT79 04.04.2003    Aleksandr Limontas    Tasla OÜ
JT80 04.04.2003    Sergei Berozovski    Unister Servis OÜ
JT81 04.04.2003    Valeri Viirlaid    Pogi OÜ
JT82 04.04.2003    Kuno Agun    Pogi OÜ
JT83 04.04.2003    Ants Kiisler    Valga Soojus AS
JT84 04.04.2003    Nikolai Mihholap    Metro Ehitused Grupp AS
JT85 04.04.2003    Sulev Toom    Elveso AS
Jätkutööde teostaja koolitusel 12. 12. 2002a pädevustunnistuse saanud isikud:
JT65 17.12.2002    Olmar Järvemets    Pärnu Soojus AS
JT66 17.12.2002    Indrek Mitt    Kuressaare Soojus AS
JT67 17.12.2002    Boris Savin    Kohtla-Järve Soojus AS
JT68 17.12.2002    Aavo Saar    Hensel Grupp OÜ
JT69 17.12.2002    Arne Piir    Küte ja Ehitus AS
JT70 17.12.2002    Aleksander Dorofejev    Küte ja Ehitus AS
JT71 17.12.2002    Toomas Kärmas    Elveso AS
JT72 17.12.2002    Erki Kampus    Esro AS
Jätkutööde teostaja koolitusel 1. 10. 2002a pädevustunnistuse saanud isikud:
JT56 16.10.2002    Vladimir Oreškin    Sa Met AS
JT57 16.10.2002    Kaido Käosaar    Sa Met AS
JT59 16.10.2002    Gari Jermaljonok    Scanweld AS
JT60 16.10.2002    Arno Kala    Scanweld AS
JT61 16.10.2002    Allan Maar    Santeh Ehituse OÜ
JT62 16.10.2002    Vello Lõhmus    Rakvere Soojus AS
JT63 16.10.2002    Alvar Platatsis    Santeh Ehituse OÜ
JT64 16.10.2002    Enerich Senek    SanServ AS

Ettevõtte pädevustunnistuse omanikud

Ettevõtte pädevustunnistus:
* on kehtiv kaks (2) aastat;

* annab õiguse teostada töid, mis on märgitud tunnistusele;
* kohustab pidama vajalikku dokumentatsiooni ja arvestust tunnustusaluste tööde teostamise ja järelevaatamise kohta;
* kohustab esitama tunnistuse andmebaasi haldamiseks vajalikke andmeid.
ETTEVÕTTE PÄDEVUSTUNNISTUSE TAOTLEMINE
* Taotlemise eelduseks on ettevõttes töötav tunnistust omav tehniline järelevaataja ja jätkutööde teostaja.

Ettevõte esitab toimkonnale vastava taotluse koos järgmiste lisadega:
1)       ettevõttes töötava jätkutööde toestaja tunnistust omavate töötajate loetelu;
2)       ettevõttes töötavate tehnilise järelevaataja tunnistust omavate töötajate loetelu;
3)       loetelu ettevõtte poolt kasutatavatest mehhanismidest ja tööriistadest, mis on vajalikud kaugküttetorustike jätkutööde teostamiseks;
4)       kinnituse pädevustunnistuse vormistustasu kohta.

Toimkond peab taotlejale andma vastuse hiljemalt kahe (2) nädala jooksul.

ETTEVÕTTE PÄDEVUSTUNNISTUSE OMANIKUD

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Ettevõte
E182 22.10.2020  Foolix OÜ
E181 15.10.2020  KE Infra AS
E180 22.10.2019  Hensel Grupp OÜ
E178 05.06.2019  Hanken OÜ
E177 02.06.2019  Megido OÜ
E176 22.10.2018  Vastar OÜ
E175 15.10.2018  KE Infra AS
E174 17.09.2018  Consumat OÜ
E173 21.08.2018  RST Valga OÜ
E172 08.06.2018  Raivo Remont OÜ
E171 13.04.2018  Magma AS