Skip to main content

Tõhus kaugküte

EJKÜ on väljastanud märgise “Tõhus kaugküte” järgmistele kaugküttesüsteemidele:

28.05.2021 toimunud hindamiskomisjoni otsusega ei saa Tõhus Kaugküte märgist kasutada enam N.R. Energy OÜ Oisu võrgupiirkonnas ja SW Energia OÜ Vana-Antsla võrgupiirkonnas. Märgist on võimalik uuesti taotleda, kui märgise tingimused saavad täidetud.

29.05.2023 toimunud hindamiskomisjoni otsusega ei saa Tõhus Kaugküte märgist kasutada enam Põlva Soojus AS Põlva võrgupiirkonnas ja SW Energia OÜ Ilmatsalu võrgupiirkonnas. Märgist on võimalik uuesti taotleda, kui märgise tingimused saavad täidetud.

Kehtivad märgised on väljastatud järgmistele võrgupiirkondadele:

Jrk nr Tunnistuse nr Ettevõte Kaugküttesüsteem
1 1 Kuusalu Soojus OÜ Kuusalu
2 2 Kolga
3 3 Kiviõli Soojus AS Kiviõli
4 4 Esro AS Viljandi ja Jämejala
5 5 Lihula Soojus OÜ Lihula
6 6 Danpower Eesti AS Võru
7 75 Puiga
8 7 Gren Eesti AS Pärnu
9 8 Rakvere Soojus AS Rakvere
10 10 Utilitas Tallinn AS Tallinn
11 11 Utilitas Eesti AS Haapsalu
12 12 Jõgeva
13 13 Keila
14 14 Valga
15 15 Kärdla
16 16 Rapla
17 17 Gren Tartu AS Tartu
18 18 Kuressaare Soojus AS Kuressaare
19 80 Orissaare
20 45 Kärla
21 29 Salme
22 99 Leisi
23 100 Pärsama
24 19 SW Energia OÜ Alu
25 20 Käärdi
26 21 Kehtna
27 22 Kohila
28 23 Mustla
29 24 Nõo
30 25 Õisu
31 26 Paldiski
32 27 Parksepa
33 30 Sangaste
34 31 Sauga
35 32 Tõravere
36 33 Tõrva
37 34 Türi
38 35 Tõrvandi-Ülenurme-Uhti
39 36 Uulu
40 38 Paikuse ja Seljametsa
41 42 Haiba
42 43 Harku
43 44 Kanepi
44 46 Krootuse
45 47 Olgina
46 48 Raasiku
47 49 Väätsa
48 81 Aruküla
49 82 Helme
50 83 Luunja
51 86 Võnnu
52 87 Puhja
53 88 Uhtna
54 92 Rakke
55 101 Abja
56 102 Sindi
57 103 Kambja
58 40 Adven Eesti AS Laagri
59 41 Loo
60 50 Kunda
61 51 Väike-Maarja
62 52 Adavere
63 53 Viiratsi
64 54 Narva-Jõesuu
65 55 Viimsi ja Haabneeme
66 56 Põltsamaa
67 73 Saue
68 76 Püssi
69 77 Viru-Nigula
70 98 Aseri
71 104 Sõmeru
72 109 Kostivere
73 57 Põrguvälja Soojus OÜ Rae tehnopargi
74 58 Saku Maja AS Saku
75 59 Kurtna
76 60 Gren Viru AS Kohtla-Järve-Jõhvi-Ahtme
77 61 N.R. Energy OÜ Tarbja
78 62 Kaerepere
79 63 Kiili
80 64 Koigi
81 65 Märjamaa
82 67 Turba
83 68 Vana-Võidu
84 69 Tapa
85 96 Järlepa
86 97 Rummu
87 70 Kadrina Soojus AS Kadrina
88 71 Järva Haldus AS Koeru
89 72 Imavere
90 95 Aravete
91 108 Jäva-Jaani lõunapiirkond
92 74 Elva Soojus OÜ Elva
93 107 Rannu
94 78 Elveso AS Jüri
95 79 Vaida
96 89 Enefit Green AS Paide
97 91 Kovek AS Riisipere
98 93 Alutaguse Haldus OÜ Mäetaguse
99 94 Iisaku
100 105 Strantum OÜ Tabasalu
101 9 Narva Soojusvõrk AS Narva
102 106 Tabivere Soojus OÜ Tabivere
103 110 Nevel Eesti OÜ Uuemõisa
104 111 Taebla
105 112 Mooste
106 113 AS Otepää Veevärk Otepää
a