Liitu meiega ja räägi kaasa Eesti energeetikasektori tuleviku kujundamisel

Ühingusse kuulub hetkeseisuga 41 ettevõtet

Tegeleme soojuse ja elektri tootmise ning müügiga; soojus- ja elektrivõrkude haldamisega; koostootmisega (elektri ja soojuse koostootmine ning jaotamine); seadmete tarnimise ja paigaldamisega (energeetikavaldkonna ettevõtted) ning erialase nõustamisega (koolitus, konsultatsioon ja projekteerimine).

 

Adven Eesti AS     www.adven.ee

Danfoss AS   www.danfoss.com/et-ee/

Danpower Eesti AS     www.danpower.ee

Dvigatel-Energeetika AS     www.de.ee

Efipa AS     www.efipa.ee

Elva Soojus AS     www.elvasoojus.ee

Esro AS     www.esro.ee

Enefit Green      www.enefitgreen.ee

Gren Eesti AS     www.gren.com/ee

Gren Tartu AS     www.gren.com/ee

HeatConsult OÜ     www.heatconsult.ee

Imatra Elekter AS     www.imatraelekter.ee

Järvakandi Soojus OÜ www.kehtna.kovtp.ee

Kiviõli Keemiatööstuse OÜ www.keemiatoostus.ee

Kuressaare Soojus AS     www.kuressaaresoojus.ee

Kuusalu Soojus OÜ     www.kuusalusoojus.ee

Magma AS     www.magma.ee

Merirahu Võrgud AS     www.merirahu.ee

Mustevee Vallavalitsus  www.mustveevald.kovtp.ee 

N.R. Energy www.nrenergy.ee

Napal AS     www.napal.ee

Nevel Eesti OÜ     www.nevel.com

Rakvere Soojus AS      www.rakveresoojus.ee

Saku Maja AS      www.sakumaja.ee

Siemens Osakeyhtiö Eesti filiaal      www.siemens.ee

SW Energia OÜ      www.swenergia.ee

Tabivere Soojus OÜ      www.soojamajandus.ee

TLR Services OÜ      www.tlr.ee

Tootsi Turvas AS      www.tootsiturvas.ee

Tallinna Sadam AS      www.ts.ee

Türi Linnavara OÜ      www.tyri.ee/soojamajandus

Uponor Eesti OÜ     www.uponor.ee

Utilitas Eesti AS     www.utilitas.ee

Utilitas Tallinn AS   www.utilitas.ee

Utilitas OÜ     www.utilitas.ee

Utilitas Tallinna Elektrijaam OÜ     www.utilitas.ee

Vexve OY   www.vexve.com

VKG Energia OÜ     www.vkg.ee

VKG Elektrivõrgud OÜ     www.vkgev.ee

VKG Soojus AS     www.vkgsoojus.ee

WTC Tallinn AS     www.wtc.ee

Ole osa ühingust

Oluline energeetikavaldkonna kompetentsikeskus

Aastate jooksul on EJKÜ-st kujunenud arvestatav energeetikavaldkonna kompetentsikeskus ja oluline kaasarääkija seadusloome protsessis

Eelised

Rohkelt võimalusi ja lisateenuseid

EJKÜ liikmeks olemine pakub rohkelt võimalusi kontaktideks uute ja vanade kolleegidega ning seeläbi oma äri edendamisel, kaasarääkimiseks seadusloomes jms. Vähetähtsad ei ole ka EJKÜ liikmetele pakutavad lisateenused erinevate ürituste, erialaste koolituste, juhendmaterjalide jm. näol.

Küsi lisainfot

liitumise kohta!

EJKÜ tegevuse ja muude teid huvitavate teemade kohta, võtke palun ühendust EJKÜ kontoriga.