EJKÜ 38. suveseminar toimus 29.-31.juulil 2016 Vanatoa Turismitalus, Muhumaal.

Kena vanade taluehitistega Koguva küla ja kaunis loodus pakkusid osalejatele meeldejääva elamuse. Jalgrattamatk, jalutuskäigud, suplused ja Kõinastu laiu külastus, võrkpalli lahingud, meeskondlikud ja individuaalsed võistlused – kõik see pakkus osalejatele võistluslusti ja kaasaelamisrõõmu. Esindatud oli 11 ettevõtet 160 osalejaga.

2016a suveseminari paremusjärjestus:

      1.       Fortum (Tartu+Pärnu)

      2.       Danpower Eesti AS

      3.       Kuressaare Soojus AS

      4-5.  Adven Eesti AS

      4-5.  Tallinna Elektrijaam OÜ

       6.    Saku Maja AS

Võrkpalli võitis Tallinna Elektrijaam OÜ, teine oli  Adven Eesti AS ja kolmas kontsern Fortum.

Individuaalvõistlustest pakkus pinget õllekastidest torni ladumine ise kastidel seistes, selles tehti rekord 20 kasti ülestikku ja võitja oli Arbo Adven Eestist. Toimus jalgrattal kindla ääristatud vahemaa läbimine-võitis see kes läbis distantsi kõige aeglasemalt. Õhkpüssist märkilaskmise võitis Kuressaare Soojuse esindaja 28 punktiga 30-st.

Meeldivaks traditsiooniks on saanud EJKÜ fotokonkurss. Eelmisel aastal Eismal tehtud suveseminari fotodest võitis võistlustöö „puhkepaus enne järgmist lahingut“-autor Elili Adven Eestist.

Ka sel aastal ootame suveseminaril tehtud pilte koos pealkirjadega fotokonkursile. Fotokonkursile saadetavaid pilte ootame hiljemalt 15.septembriks EJKÜ kirjakasti aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Täname kõiki osalejaid ja soovime mõnusat suve jätku!

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Fotogalerii

 img 0111 20160801 1620373556