2019 EHPCongress Nantes Header
 

Rahvusvaheline Energiaagentuur (IEA) ootab kõiki kaugkütte ja -jahutusega tegelevaid ettevõtteid üle maailma osalema 5-ndal ülemaailmsel konkursil „The 5th Global District Energy Climate Awards“. 

Osalema on oodatud ettevõtted, kes on saavutanud kaugküttevõrkudes kõrge energiaefektiivsuse, sh taastuvenergia kasutuselevõtu (CO2 vähendamine), on kasutusse võtnud uusi innovaatilisi tehnoloogiaid, märkimisväärselt laiendanud kaugküttevõrke või arendanud kaugküttevõrke välja riikides(aladel), kus neid varem ei olnud. Ettevõtetel on võimalik oma kaugküttesüsteemide arendustega seotud edulugusid esitada 5-s erinevas kategoorias. Igas kategoorias antakse välja iga 10-e osaleja kohta 1 auhind.

Täpsem info konkursi kohta on aadressil http://www.districtenergyaward.org/ . Taotlemine toimub läbi veebipõhise taotlusvormi. Konkursi veebilehel on ka info varasemate aastate konkursside ja nende võitjate kohta, mis võib-olla julgustavad ka oma edulugusid konkursile esitama.

Konkursile oma projekti  osalemise tähtaeg on  15. juuni 2017. Auhinnatseremoonia toimub 24. oktoobril 2017 Kataris Doha linnas.