Tehnilise järelevaataja koolitusel 11.04.2017 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ317 11.04.2017 Robert Saag
Scanweld AS
TJ318 11.04.2017 Janar Muhhin
KFE Infra AS
TJ319 11.04.2017 Georgi Amelin
KFE Infra AS
TJ320 11.04.2017 Rainer Reinberk
Futex Grupp OÜ
TJ321 11.04.2017 Tahor Tamm
Adven eesti AS
TJ322 11.04.2017 Raimo Urgard Utilitas Tallinn AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 06.12.2016 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr

Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ304 06.12.2016 Harri Vihalemm  Korbovek OÜ
TJ305 06.12.2016 Andrus Reier  Esro AS
TJ306 06.12.2016 Rivo Nõmmistu  TS Energia OÜ
TJ307 06.12.2016  Mati Eelmäe  Põlva Soojus AS
TJ308 06.12.2016  Ija Ivanova  Sillamäe SEJ AS
TJ309 06.12.2016  Marina Vaino  Magma AS
TJ310 06.12.2016 Urbo Riivald  Magma AS
TJ311 06.12.2016  Maksim Ivanov  Magma AS
TJ312 06.12.2016 Mati Kütt  FIE
TJ313 06.12.2016 Jaanus Kukk Nordecon AS 
TJ314 06.12.2016 Rene Kaasik  Nordecon AS
TJ315 06.12.2016 Madis Rosenthal  Adven Eesti AS
TJ316 06.12.2016 Virgo Savila Infragate Eesti AS 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 10.03.2016 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr

Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ297 11.03.2016 Enno Tammekivi FIE Enno Tammekivi
TJ298 11.03.2016 Kirill Saksen Sanserv AS
TJ299 11.03.2016 Tõnu Steinberg Sanserv AS
TJ300 11.03.2016 Hedi Jaup Scanweld AS
TJ301 11.03.2016 Maksim Andrijaškin Tallinna Küte AS
TJ302 11.03.2016 Mati Laur Danpower Eesti AS
TJ303 11.03.2016 Juhan Aguraiuja Danpower Eesti AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 12.05.2015 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr

Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ291 13.05.2015 Kristjan Kilter KVL Tehnika OÜ
TJ292 13.05.2015 Taavi Telgma Merko Ehitus Eesti AS
TJ293 13.05.2015 Ruslan Jakimov Megido OÜ
TJ294 13.05.2015 Danil Pavljutsenko Megido OÜ
TJ295 13.05.2015 Ain Banhard Danpower Eesti AS
TJ296 13.05.2015 Leo Rahu Merko Infra AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 15.10.2014 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ285 15.10.2014 Rudolf Selge Küte ja Ehitus AS
TJ286 15.10.2014 Sergei Lihtsa Küte ja Ehitus AS
TJ287 15.10.2014 Rein Semmel Rakvere Soojus AS
TJ288 15.10.2014 Pavel Tammi Fortum Eesti AS
TJ289 15.10.2014 Ragnar Eerik Puiga Soojus OÜ
TJ290 15.10.2014 Jevgeni Remmet Taskar OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.05.2014 pädevustunnistuse saanud isikud

Tunnistuse nr

Väljaandmise kuupäev

Tunnistuse saaja nimi

Ettevõte

TJ277

14.05.2014

Kasper Kägo

Allik-Trans OÜ

TJ278

14.05.2014

Enn Läänemets

Telora-E AS

TJ279

14.05.2014

Jaan Rooma

Telora-E AS

TJ280

14.05.2014

Alar Pajusalu

Esro AS

TJ281

14.05.2014

Tanel Rugam

Adven Eesti AS

TJ282

14.05.2014

Janar Väär

VIP Soojus OÜ

TJ283

14.05.2014

Pavel Petrov

Magma AS

TJ284

14.05.2014

Rein Seppel

Uponor Intra AS
 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 8.10.2013 pädevustunnituse saanud isikud

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ269 9.10.2013    Boriss Grachev     Magma AS
TJ270 9.10.2013    Margus Maripuu     Infragate Eesti AS
TJ271 9.10.2013    Kristi Nakkurt     Gaisa OÜ
TJ272 9.10.2013    Hannes Puusepp     Fortum Eesti AS
TJ273 9.10.2013    Raigo Vihalem     Areston OÜ
TJ274 9.10.2013    Priit Paalo     Tareke Projekt OÜ
TJ275 9.10.2013    Ilja Oja     Küte ja Ehitus AS
TJ276 9.10.2013    Erik Põlluveer     Tallinna Küte AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 27.02.2013 pädevustunnistuse saanud isikud:


Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ263 28.02.2013   Alvar Nurm   Harjase OÜ
TJ264 28.02.2013   Aleksei Vastel   Magma AS
TJ265 28.02.2013   Aleksander Nikolajev   Magma AS
TJ266 28.02.2013   Vladimir Hilkov   Novaproff OÜ
TJ267 28.02.2013   Heiki Pau   EG Ehitus AS
TJ268 28.02.2013   Mihhail Poolak   Fortum Eesti AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.11.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ253 14.11.2012    Jaak Kimmel    Adven Eesti AS
TJ254 14.11.2012    Sven Trofimov    Doran OÜ
TJ255 14.11.2012    Maksim Issajev    Magma AS
TJ256 14.11.2012    Jürgen Klooren    Nordecon AS
TJ257 14.11.2012    Kai Nigul    Vealeidja OÜ
TJ258 14.11.2012    Anti Noor    Vealeidja OÜ
TJ259 14.11.2012    Ants Sibolt    Vealeidja OÜ
TJ260 14.11.2012    Andrei Koval    Wetorex OÜ
TJ261 14.11.2012    Aleksei Tištšenkov    Donates OÜ
TJ262 14.11.2012    Raivo Jürimäe    Raivo Remont OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 15.05.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ245 16.05.2012    Aleksander Mäus     Küte ja Ehitus AS
TJ246 16.05.2012    Joosep Vähi     Küte ja Ehitus AS
TJ247 16.05.2012    Aleksei Švõrov     Küte ja Ehitus AS
TJ248 16.05.2012    Sten Kaber     Tartal Grupp OÜ
TJ249 16.05.2012    Vitali Atjunkin     Baltimir Group OÜ
TJ250 16.05.2012    Veiko Aasmaa     Wetorex OÜ
TJ251 16.05.2012    Sven Küün     Infragate Eesti AS
TJ252 16.05.2012    Aleksandr Korobov     Magma AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.03.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ229 14.03.2012    Priidu Pitk    ICT Projekt OÜ
TJ230 14.03.2012    Mareck Pukk    Hensel Grupp OÜ
TJ231 14.03.2012    Jasper Kalavus    Keskkonnaprojekt OÜ
TJ232 14.03.2012    Toomas Toimetaja    Scanweld AS
TJ233 14.03.2012    Vambo Kullerkann    Eraküte AS
TJ234 14.03.2012    Vello Raudla    Entek AS
TJ235 14.03.2012    Jevgeni Tumma    Magma AS
TJ236 14.03.2012    Indrek Bartels    Tallinna Küte AS
TJ237 14.03.2012    Jelena Sitnik    Tallinna Küte AS
TJ238 14.03.2012    Stanislav Novikov    Tallinna Küte AS
TJ239 14.03.2012    Anton Rohusalu    Tallinna Küte AS
TJ240 14.03.2012    Hanno Vares    Telora-E AS
TJ241 14.03.2012    Toomas Rumberg    Telora-E AS
TJ242 14.03.2012    Einar Mitt    Telora-E AS
TJ243 14.03.2012    Mati Tomp    Termocom OÜ
TJ244 14.03.2012    Peeter Raantse    Atlas Ehituse OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 19.10.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ219 20.10.2011    Kaido Kivistik    Allik-Trans OÜ
TJ220 20.10.2011    Arne Kööbi    Vealeidja OÜ
TJ221 20.10.2011    August Bõstrov    Vealeidja OÜ
TJ222 20.10.2011    Olly Orin    Telora-E AS
TJ223 20.10.2011    Veiko Vainola    Küttemaailm OÜ
TJ224 20.10.2011    Sergei Kulikov    VKG Energia OÜ
TJ225 20.10.2011    Andres Veske    VKG Energia OÜ
TJ226 20.10.2011    Raivo Raap    Viru RMT OÜ
TJ227 20.10.2011    Tarmo Tera    Astlanda Ehitus OÜ
TJ228 20.10.2011    Tarmo Saarts    SW Energia OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 10.05.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ209 11.05.2011    Jüri Org    Jyrr Invest OÜ
TJ210 11.05.2011    Viljar Kapp    Tartal Grupp OÜ
TJ211 11.05.2011    Margus Kaasik    Tartal Grupp OÜ
TJ212 11.05.2011    Enno Arulaid    EG Ehitus AS
TJ213 11.05.2011    Taivo Käo    EG Ehitus AS
TJ214 11.05.2011    Roman Jotautas    Sovrex Grupp OÜ
TJ215 11.05.2011    Gunnar Kaldmaa    Kadrina Soojus AS
TJ216 11.05.2011    Gustav Nõmm    Vallikraavi Kinnisvara AS
TJ217 11.05.2011    Urmas Raag    Äärejuht OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 29.03.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ197 30.03.2011    Valmar Kütt    Küte ja Ehitus AS
TJ198 30.03.2011    Valeeri Talsi    Küte ja Ehitus AS
TJ199 30.03.2011    Marko Kauber    Küte ja Ehitus AS
TJ200 30.03.2011    Marko Ründva    Küte ja Ehitus AS
TJ201 30.03.2011    Ragnar Leppik    Küte ja Ehitus AS
TJ202 30.03.2011    Viktor Tverdovski    Nonius SV OÜ
TJ203 30.03.2011    Mihhail Tšjornõi    Veskangas OÜ
TJ204 30.03.2011    Kalle Küngas    Kuusalu Soojus OÜ
TJ205 30.03.2011    Tarmo Mäeküla    Infragate Eesti AS
TJ206  30.03.2011    Valter Banhard    Võru Soojus AS
TJ207  30.03.2011    Valeri Vaselenko    VV Soojus OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 07.12.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ193 8.12.2010    Henri Vaikmäe    Mikriveski OÜ 
TJ194 8.12.2010    Toomas Kliimask    Astlanda Ehitus OÜ
TJ195 8.12.2010    Roland Vaikmäe    Astlanda Ehitus OÜ
TJ196 8.12.2010    Riho Ots    Astlanda Ehitus OÜ
TJ208 8.12.2010    Olaf Saar    TLR Services OÜ
TJ218 8.12.2010    Tiit Rahkema    TLR Services OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 06.10.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ182 7.10.2010    Lauri Linnus    Keskkonnaprojekt OÜ 
TJ183 7.10.2010    Arvo Kandla    Termopilt OÜ
TJ184 7.10.2010    Urmas Jool    EG Ehitus AS
TJ185 7.10.2010    Vita Moissejenko    EG Ehitus AS
TJ186 7.10.2010    Pille Kaasan    Telora-E AS
TJ187 7.10.2010    Jevgeni Pšenitšnõi    Skanska EMV AS
TJ188 7.10.2010    Jüri Soilts    Saku Maja AS
TJ189 7.10.2010    Vitali Mihhailov    Runa OÜ
TJ190 7.10.2010    Andrei Lipp    Magma AS 
TJ191  07.10.2010    Artur Kravtšenko    Magma AS 
TJ192  07.10.2010    Ivan Snežko    Magma AS 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 06.04.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:  

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ175 6.04.2010    Veiko Aava    Amaks AS
TJ176 6.04.2010    Peeter Malla    Scanweld Trassid OÜ
TJ177 6.04.2010    Olari Randmäe    Küte ja Ehitus AS
TJ178 6.04.2010    Kalmar Kramp    Infragate Eesti AS
TJ179 6.04.2010    Mart Rahuoja    Küte ja Ehitus AS
TJ180 6.04.2010    Einar Luiga    Küttemaailm OÜ
TJ181 6.04.2010    Toomas Tutt    EL Konsult OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.02.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ165 10.02.2010    Ainar Aas    AAS Sanitaartehnika OÜ
TJ166 10.02.2010    Aleksei Boykov    Hege Torutööd OÜ
TJ167 10.02.2010    Anton Simagin    Tallinna Küte AS
TJ168 10.02.2010    Ergo Rästas    GS Temo OÜ
TJ169 10.02.2010    Kalev Toru    Pogi OÜ
TJ170 10.02.2010    Konstantin Sidoruk    EG Ehitus AS
TJ171 10.02.2010    Meelis Anton    EG Ehitus AS
TJ172 10.02.2010    Tõnu Tamm    Tallinna Küte AS
TJ173 10.02.2010    Ülar Roose    Tartu Keskkatlamaja AS 
TJ174  10.02.2010    Jaak Ritso    Viimsi Keevitus AS 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 11.06.2009 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ156 15.06.2009    Elmar Ratasepp    Tallinna Linnaehituse AS
TJ157 15.06.2009    Tõnu Kasikov    Vealeidja OÜ
TJ158 15.06.2009    Kalle Pint    JB K.Pint OÜ
TJ159 15.06.2009    Dmitri Švõrov    Küte ja Ehitus AS
TJ160 15.06.2009    Einar Laane    Napal AS
TJ161 15.06.2009    Arne Jänessoo    Elva Soojus OÜ
TJ162 15.06.2009    Märt Falk    FIE Märt Falk
TJ163 15.06.2009    Aivar Koppel    Saku MajaAS
TJ164 15.06.2009    Juri Frorip    Märja Monte OÜ 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 21.10.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ154 21.10.2008    Urmas Mets    Botex Invest OÜ
TJ155 21.10.2008    Aleksandr Košelev    Botex Invest OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.10.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ153 9.10.2008    Andres Pärn    Amaks AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 19.02.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ144 21.02.2008    Aleksander Kuruson    Järvakandi Soojus OÜ
TJ145 21.02.2008    Rannar Raantse    Soojamajanduse OÜ
TJ146 21.02.2008    Endel Varik    Eraküte AS
TJ147 21.02.2008    Jaanus Vend    Eraküte AS
TJ148 21.02.2008    Anatoli Litvinov    Magma AS
TJ149 21.02.2008    Rein Kuuse    Fortum Termest AS
TJ150 21.02.2008    Juri Antonenko    Fortum Termest AS
TJ151 21.02.2008    Petr Mikhaylovskiy    Fortum Termest AS
TJ152 21.02.2008    Mikk Mehilane    Märja Monte OÜ 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.10.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ136 12.10.2007    Ivo Laager     Fortum Termest AS
TJ137 12.10.2007    Jaan Tiedemann     Fortum Termest AS
TJ138 12.10.2007    Aare Jalajas     Fortum Termest AS
TJ139 12.10.2007    Alar Sepper     Fortum Termest AS
TJ140 12.10.2007    Ain Sagim     Elveso AS
TJ141 12.10.2007    Jaak Sepp     Eraküte AS
TJ142 12.10.2007    Urmas Raudsepp     Water Ser AS
TJ143 12.10.2007    Dmitri Bizjukov     Tallinna Küte AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 17.04.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ129 27.04.2007    Mihhail Pestrikov    Consumat OÜ
TJ130 27.04.2007    Urmas Toomsoo    Avoterm OÜ
TJ131 27.04.2007    Priit Kask    Avoterm OÜ
TJ133 27.04.2007    Viktor Švarõgin    Alfatom Ehitus AS
TJ134 27.04.2007    Roman Halin    Santeks-I OÜ
TJ135 27.04.2007    Gennadi Sõšov   Virumaa Trassid OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 13.02.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ112 16.02.2007    Jevgeni Tšernomorov    Magma AS 
TJ113 16.02.2007    Dmitri Ivanov    Eraküte AS
TJ114 16.02.2007    Vitali Erenberg    Amaks AS
TJ155 16.02.2007    Valeri Tšernomorov    Magma AS 
TJ116 16.02.2007    Andrei Pavlov    Magma AS 
TJ117 16.02.2007    Aivar Tensbek    Termiks Grupp OÜ
TJ118 16.02.2007    Ahti Polt    Elveso AS
TJ119 16.02.2007    Leho Lindmaa    Järvakandi Soojus OÜ
TJ120 16.02.2007    Eduard Tšerkassov    Holliger Grupp AS
TJ121  16.02.2007    Indrek Hagu    Tartu Keskkatlamaja AS 
TJ122  16.02.2007    Tõnu Sild    Penelope OÜ 

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 18.05.2006 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ105 19.05.2006    Olev Horm     Uuemõisa Teenus
TJ106 19.05.2006    Raul Elstrok     Basic Pipe Systems OÜ
TJ107 19.05.2006    Andrus Suurmann     Küte ja Ehitus AS
TJ108 19.05.2006    Valdo Kommer     Fortum Termest AS
TJ109 19.05.2006    Jaanus Rätsep     Meriteh.Ehitus OÜ
TJ110 19.05.2006    Kalle Kabanen     ICT Projekt OÜ
TJ111 19.05.2006   Ago Prins     Hensel Grupp OÜ

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 09.03.2006 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ92 29.06.2005    Jaan Muru     Fortum Termest AS
TJ93 10.03.2006    Mati Rähni     Fortum Termest AS
TJ94 10.03.2006    Alar Sepper     Fortum Termest AS
TJ95 10.03.2006    Ivar Pahka     Amaks AS
TJ96 10.03.2006    Aivo Peek     Esro AS
TJ97 10.03.2006    Raimo Rebo     Fortum Termest AS
TJ98 10.03.2006    Rein Kuuse     Fortum Termest AS
TJ99 10.03.2006    Andres Taalkis     Väätsa Soojus AS
TJ100 10.03.2006    Dmitri Vostrilov     Tallinna Küte AS
TJ101 10.03.2006    Oleg Malinov     Tallinna Küte AS
TJ102 10.03.2006    Jako Reinaste     Tallinna Küte AS
TJ103 10.03.2006    Valeri Jakjan     Tallinna Küte AS
TJ104 10.03.2006    Andrei Mjagkov     Tallinna Küte AS

 

Tehnilise järelevaataja koolitusel 30.04.2003 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
TJ86 5.05.2003    Kaupo Otstavel     Hensel Grupp OÜ
TJ87 8.05.2003    Alar Sepper     Fortum Termest AS
TJ88 8.05.2003    Igor Orav     Magma AS
TJ89 8.05.2003    Vladimir Ruus     GS Temo OÜ
TJ90 8.05.2003    Heino Peet     Valga Soojus AS
TJ91 8.05.2003    Indur-Toomas Talkop     Saku Maja AS

 

Vanemad tehnilise järelevaataja tunnistused.