Jätkutööde teostaja koolitusel 28.08.;04.09.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT274 06.09.2017 Hanno Purre Uponor Infra OÜ
JT275 06.09.2017 Toomas Buht Mestre OÜ
JT276 06.09.2017 Marek Kobolev Mestre OÜ
JT277 06.09.2017 Rivo Perm Mestre OÜ
JT278 06.09.2017 Henry Kiisel Mestre OÜ
JT279 06.09.2017 Andrei Salamatov Mestre OÜ

 

 Jätkutööde teostaja koolitusel 31.08.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT271 01.09.2017 Vjatseslav Dudarev Lovak
JT272 01.09.2017 Kirill Hruškov Lovak
JT273 01.09.2017 Jan Rjukin Lovak

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 9.06.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT269 15.06.2017 Tarvo Sarapuu
Metrix OÜ
JT270 15.06.2017 Jaak Normet
Metrix

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 1.06.2017 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT265 02.06.2017 Aleksei Krivonogov
Lovak OÜ
JT266 02.06.2017 Maksin Janovski
Lovak OÜ
JT267 02.06.2017 Andrei Koval
Lovak OÜ
JT268 02.06.2017 Aleksei Harkin
EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 1.-2.09.2016 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT260 06.09.2016 Märt Kuvvas KVL Tehnika OÜ
JT261 06.09.2016 Marek Lapp KVL Tehnika OÜ
JT262 06.09.2016 Kristo Koss KVL Tehnika OÜ
JT263 06.09.2016 Andrei Prigoda Megido OÜ
JT264 06.09.2016 Oleg Gussev Megido OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 13.07.2016 pädevustunnistuse saanud isikud:

 Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT258 27.07.2016 Taisto Vao Kateras OÜ
JT259 27.07.2016 Martin Haljasmäe Kateras OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 12.-13.05.2016 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT249 13.05.2016 Marko Kondas Adven Eesti AS
JT250 13.05.2016 Boriss Rubtšenko Adven Eesti AS
JT251 13.05.2016 Vladimir Kuusik KE Infra AS
JT252 13.05.2016 Aleksei Grigorjev VKG Soojus AS
JT253 13.05.2016 Vadim Velter VKG Soojus AS
JT254 13.05.2016 Igor Sobolev Magma AS
JT255 13.05.2016 Anton Grachev Magma AS
JT256 13.05.2016 Ruben Danilenko Magma AS
JT257 13.05.2016 Stanislav Dobronravov Magma AS

Jätkutööde teostaja koolitusel 22.09.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT246 15.10.2015 Anatoli Mihhailov
RIA Stanteks OÜ
JT247 15.10.2015 Pavel Zubkov
RIA Stanteks OÜ
JT248 15.10.2015 Ardo Posti
Tartal Grupp OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 02.09.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT243 03.09.2015 Ülo Viilop KVL Tehnika OÜ
JT244 03.09.2015 Arne Sahkur KVL Tehnika OÜ
JT245 03.09.2015 Carl Alas KVL Tehnika OÜ

Jätkutööde teostaja koolitusel 28.07.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT241 29.07.2015 Ruslan Dzanajev Abaza OÜ
JT242 29.07.2015 Inal Dzanajev Abaza OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 30.04.2015 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT239 30.04.2015 Teet Lelov Allik-Trans OÜ
JT240 30.04.2015 Elmar Järvemets Allik-Trans OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 29.09.2014 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT237 29.09.2014 Erki Järna 3D Infra OÜ
JT238 29.09.2014 Rannar Kaljumäe 3D Infra OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 28.08.2014 pädevustunnistuse saanud isikud:

Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT233 28.08.2014 Meelis Kartau Fimole OÜ
JT234 28.08.2014 Vambola Sabre Fimole OÜ
JT235 28.08.2014 Erik Lõhmuste Fimole OÜ
JT236 28.08.2014 Kristjan Kabanen Fimole OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 25.-26.02.2014 pädevustunnistuse saanud isikud

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT216 27.02.2014 Artjom Guguljan Paloma Consult OÜ
JT217 27.02.2014 Aleksei Galkin Paloma Consult OÜ
JT218 27.02.2014 Deniss Suhhodolov Paloma Consult OÜ
JT219 27.02.2014 Jevgeni Tverdovski Nonius SV OÜ
JT220 27.02.2014 Anatoli Vaider Sanserv OÜ
JT221 27.02.2014 Kirill Tokarev Sanserv OÜ
JT222 27.02.2014 Heiki Pau VIP Soojus OÜ
JT223 27.02.2014 Janar Väär VIP Soojus OÜ
JT224 27.02.2014 Alexey Nikandrov Magma AS
JT225 27.02.2014 Sergei Smelov Magma AS
JT226 27.02.2014 Vallo Lembit Kuressaare Soojus AS
JT227 27.02.2014 Arlis Petermann SV Torutööd OÜ
JT228 27.02.2014 Alar Pajusalu Esro AS
JT229 27.02.2014 Artur Klimson Rakvere Soojus AS
JT230 27.02.2014 Peeter Raantse Pipeline Constructions OÜ
JT231 27.02.2014 Juri Bojarintsev Küte ja Ehitus AS
JT232 27.02.2014 Rein Seppel Uponor Intra AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 29.-30.01.2014 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja Ettevõte
JT206 31.01.2014 Imre Tamm EG Ehitus AS
JT207 31.01.2014 Aivo Puik EG Ehitus AS
JT208 31.01.2014 Erko Roodes EG Ehitus AS
JT209 31.01.2014 Ilmar Topmann EG Ehitus AS
JT210 31.01.2014 Taivo Käo EG Ehitus AS
JT211 31.01.2014 Sillar Ojamets EG Ehitus AS
JT212 31.01.2014 Anto Põder EG Ehitus AS
JT213 31.01.2014 Anatoli Ryadnov EG Ehitus AS
JT214 31.01.2014 Anton Ryadnov EG Ehitus AS
JT215 31.01.2014 Meelis Anton EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 12.-13.08.2013 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT202 16.08.2013 Roman Korneejev EG Ehitus AS
JT203 16.08.2013 Dmitri Sorokin Stroicom OÜ
JT204 16.08.2013 Tiit Rahkema TLR Services OÜ
JT205 16.08.2013 Olaf Saar TLR Services OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 15.-16.05.2013 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT186 17.05.2013 Jevgeni Pšenitšnõi Skanska AS
JT187 17.05.2013 Vadim Harlašov Skanska AS
JT188 17.05.2013 Ilmar Hark Võru Soojus AS
JT189 17.05.2013 Jaanus Malõgin Võru Soojus AS
JT190 17.05.2013 Anton Fishkov Novaproff OÜ
JT191 17.05.2013 Pavel Losenkov Novaproff OÜ
JT192 17.05.2013 Sten Kaber Tartal Grupp OÜ
JT193 17.05.2013 Marko Heinsoo Tartal Grupp OÜ
JT194 17.05.2013 Andris Rohepuu Tartal Grupp OÜ
JT195 17.05.2013 Roman Galdin Hensel Grupp OÜ
JT196 17.05.2013 Mart Valgepea Hensel Grupp OÜ
JT197 17.05.2013 Aleksander Nikolajev Magma AS
JT198 17.05.2013 Alexey Ljubimov Magma AS
JT199 17.05.2013 Vadim Polyakov Magma AS
JT200 17.05.2013 Aleksandr Dmitrijev Pipeweld OÜ
JT201 17.05.2013 Mihhail Matjaš Pipeweld OÜ

 

 Jätkutööde teostaja koolitusel 26.-27.06.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT168 28.06.2012 Andrei Kabanen Märja Monte OÜ
JT169 28.06.2012 Siim Pille ICT Projekt OÜ
JT170 28.06.2012 Raini Okas ICT Projekt OÜ
JT171 28.06.2012 Andrey Komarov Küte ja Ehitus AS
JT172 28.06.2012 Argo Posti Tartal Grupp OÜ
JT173 28.06.2012 Roman Savin Viru RMT OÜ
JT174 28.06.2012 Alar Leis Viru RMT OÜ
JT175 28.06.2012 Valev Mee Viru RMT OÜ
JT176 28.06.2012 Kuldar Kangur Viru RMT OÜ
JT177 28.06.2012 Sergei Vorobjov Magma AS
JT178 28.06.2012 Sergei Loginov Magma AS
JT179 28.06.2012 Robert Lintin Magma AS
JT180 28.06.2012 Aleksandr Tetjuev Magma AS
JT181 28.06.2012 Aleksandr Krustein Magma AS
JT182 28.06.2012 Aleksander Kuruson Järvakandi Soojus OÜ
JT183 28.06.2012 Riigo Radik Järvakandi Soojus OÜ
JT184 28.06.2012 Ergo Rästas Ergomeeter OÜ
JT185 28.06.2012 Maido Püss Ergomeeter OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 25.-26.04.2012 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT160 26.04.2012 Elvis Pürg Kolmtex OÜ
JT161 26.04.2012 Rivo Pettai Kolmtex OÜ
JT162 26.04.2012 Alar Jaanson Allik-Trans OÜ
JT163 26.04.2012 &Vladislav Turlo EG Ehitus AS
JT164 26.04.2012 Aleksei Maksimov EG Ehitus AS
JT165 26.04.2012 Aleksandr Kuzemko EG Ehitus AS
JT166 26.04.2012 Tarvo Sööt EG Ehitus AS
JT167 26.04.2012 Mihhail Aleksejev EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 07.-08.06.2011 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT154 9.06.2011 Marek Kala Skanska EMV AS
JT155 9.06.2011 Janek Task Remondimees OÜ
JT156 9.06.2011 Sergei Gorskov Remondimees OÜ
JT157 9.06.2011 Rein Kevvai Tartal Grupp OÜ
JT158 9.06.2011 Rodion Meier Sovrex Grupp OÜ
JT159 9.06.2011 Vladimir Meier Sovrex Grupp OÜ
JT139 30.04.2008 Toomas Orav Hansagas OÜ
JT140 30.04.2008 Aleksander Nehhaenko Hansagas OÜ

 

 Jätkutööde teostaja koolitusel 06.-07.06.2010 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT141 8.07.2010 Lauri Karlson Clic AS
JT142 8.07.2010 Taavi Jõgiso Clic AS
JT143 8.07.2010 Eero Brecher Clic AS
JT144 8.07.2010 Dmitri Jakovlev EG Ehituse AS
JT145 8.07.2010 Urmas Tamm EG Ehituse AS
JT146 8.07.2010 Vladimir Pavlov Magma AS
JT147 8.07.2010 Nikolai Golubev Magma AS
JT148 8.07.2010 Artur Morgunov Magma AS
JT149 8.07.2010 Vladimir Tšaikin Märja Monte OÜ
JT150 8.07.2010 Tõnu Saarmann RST Valga OÜ
JT151 8.07.2010 Ever Patlep RST Valga OÜ
 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT138 14.05.2010 Tiit Palm Sanserv AS
JT137 30.07.2009 Arvo Velberg EG Ehitus AS

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 27.-28.05.2008 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT129 4.06.2008 Urmas Kaljuvee Santeh Ehituse OÜ
JT130 4.06.2008 Priit Kannela Santeh Ehituse OÜ
JT131 4.06.2008 Mart Muru Rakvere Soojus AS
JT132 4.06.2008 Alari Siirak SW Energia OÜ
JT133 4.06.2008 Heino Kesküla SW Energia OÜ
JT134 4.06.2008 Andres Soonik AS Kuressaare Soojus
JT135 4.06.2008 Sergei Pestrikov Consumat OÜ
JT136 4.06.2008 Vladimir Fjodorov Consumat OÜ

 

 Jätkutööde teostaja koolitusel 12.-13.06.2007 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT113 22.06.2007 Maido Must EG Ehitus AS
JT114 22.06.2007 Arvo Velberg EG Ehitus AS
JT115 22.06.2007 Aleksandr Savekin Runa OÜ
JT116 22.06.2007 Enno Arulaid EG Ehitus AS
JT117 22.06.2007 Raimo Laukus Pogi OÜ
JT118 22.06.2007 Jura Ivanov Pogi OÜ
JT119 22.06.2007 Pavel Kapinski Magma AS
JT120 22.06.2007 Vjatšeslav Fjodorov Magma AS
JT121 22.06.2007 Indrek Pukk Hensel Grupp OÜ
JT122 22.06.2007 Margus Poolakese Penope OÜ
JT123 22.06.2007 Ivo Tasa Penope OÜ
JT124 22.06.2007 Nikolai Nagornõi Verx Rakvere OÜ
JT125 22.06.2007 Erich Tätte Scanweld Trassid OÜ
JT126 22.06.2007 Kaido Kivistik Allik-Trans OÜ
JT127 22.06.2007 Teet Lelov Allik-Trans OÜ
JT128 22.06.2007 Dmitri Penonie Runa OÜ

 

Jätkutööde teostaja koolitusel 3.-5.05.2006 pädevustunnistuse saanud isikud:

 
Tunnistuse nr Väljaandmise kuupäev Tunnistuse saaja nimi Ettevõte
JT86 19.05.2006 Ruslan Kutselepa Sanserv AS
JT87 19.05.2006 Elmar Vanadžinš Veisari Soojus OÜ
JT88 19.05.2006 Imre Saal Amaks AS
JT89 19.05.2006 Koit Korbe Amaks AS
JT90 19.05.2006 Andrus Suurmann Küte ja Ehitus AS
JT91 19.05.2006 Märt Kobin Esro AS
JT92 19.05.2006 Erich Arak Esro AS
JT93 19.05.2006 Juri Grigorjev Eraküte AS
JT94 19.05.2006 Mati Rähni Fortum Termest AS
JT95 19.05.2006 Rein Kuuse Fortum Termest AS
JT96 19.05.2006 Raimo Rebo Fortum Termest AS
JT97 19.05.2006 Aleksandr Snežko Alial-i AS
JT98 19.05.2006 Juri Zahharov Tallinna Küte AS
JT99 19.05.2006 Juri Podfigurnõi Tallinna Küte AS
JT100 19.05.2006 Eero Rikkinen Hensel Grupp OÜ
JT101 19.05.2006 Viktor Samolainen Pärnu Soojus AS
JT102 19.05.2006 Sergei Anissimov Holliger Grupp AS
JT103 19.05.2006 Kaido Loddes Basic Pipe Systems OÜ
JT104 19.05.2006 Ingvar Kõrv Basic Pipe Systems OÜ
JT105 19.05.2006 Dmitri Vostrilov Tallinna Küte AS
JT106 19.05.2006 Aivar Tensbek Termiks Grupp OÜ
JT107 19.05.2006 Gunnar Pintsaar ICT Projekt OÜ
JT108 19.05.2006 Meelis Kartau ICT Projekt OÜ
JT109 19.05.2006 Andres Randmäe Küte ja Ehitus AS
JT110 19.05.2006 Aleksandr Dorofejev Küte ja Ehitus AS
JT111 19.05.2006 Aleksander Fokin Veisari Soojus OÜ
JT112 19.05.2006 Roman Djomin Hensel Grupp OÜ

 

Vanemad jätkutööde teostaja tunnistused.